Celebrities Gossip Showbiz

Dasma e Kourtney dhe Travis ishte magjike, por ka diçka që fansat nuk e kanë pëlqyer!

Kourtney Kardashian dhe muzikanti Travis Barker u martuan në Portofino të Italisë të dielën dhe fansat i kanë pëlqyer fotot e ngjarjes magjepsëse. Detajet e dasmës kanë bërë xhiron në internet, me shumë njerëz të fiksuar pas vellos së jashtëzakonshme të Kourtney dhe lëvizjeve të kërcimit të Kris Jenner.

Pjesa e fundit e ditës speciale që ka bërë njerëzit të flasin megjithatë është ushqimi që çifti u shërbeu mysafirëve të tyre dhe një pjatë, në veçanti, ka shkaktuar bujë. Siç u raportua fillimisht nga Manchester Evening News, motra më e vogël e Kourtney, Kylie Jenner, ndau video në Instagram ndërsa ishte në pritje, me spageti në një salcë domatesh që gatuheshin në pjata argëtuese dhe shumëngjyrëshe.

Dukej e mahnitshme, megjithatë, shumë njerëz nuk mund të mos komentonin për madhësinë e porcionit. Fotografitë e makaronave u shpërndanë në Twitter, ku një person e quajti atë “gjënë më të trishtë ndonjëherë”. Një person shkroi:

Madhësia e porcionit të makaronave në dasmën e Kourtney Kardashian është një nga gjërat më të trishta që kam parë ndonjëherë.

Një tjetër tha:

Masat e porcionit të makaronave në dasmën e Kourtney Kardashian. Personalisht, nëse një porcion nuk është sa madhësia e fytyrës sime, nuk më intereson.

Megjithatë, jo të gjithë ishin aq kritikë ndaj vaktit të dasmës. Dikush tjetër shpjegoi:

Pjatat janë masive. Unë jetoj në Romë dhe porcionet e makaronave janë përgjithësisht të vogla këtu, makaronat konsiderohen si pjata të para dhe jo kryesore në restorantet këtu.