Deborah Keçi: “Megi dhe Sara do jenë finaliste, jo prej aftësive por…”
Pardon My French • 12:53 25/11/2022
Të ftuar në emisionin "Pardon My French" këtë të mërkurë kanë qenë Deborah Keçi dhe Niko Spiro, çifti i cili javës që kaloi përfundoi rrugëtimin në spektaklin "Dancing With The Stars". Ata arritën që për shtatë javë të provonin disa disiplina të ndryshme kërcimi dhe të jepnin makismumin e tyre me performancat dhe padjeshkat e vështira. Jonida Aliçkolli Elona Duro Deborah Keçi Niko Spiro
“Luizi, djalë lagjeje që nuk ka bërë asgjë të hajrit në jetë”, Andi Vrapi ka diçka për të thënë!
Pardon My French 23:16 02/02/2023
Gent Zenelajt nuk i pëlqejnë mallkimet e publikut për Amosin, “Para se të futej i thashë mos shko”!
Pardon My French 23:14 02/02/2023
Gent Zenelaj zbulon gjithçka duhet të dimë për “Shtepiakë të dëshpëruar”!
Pardon My French 23:13 02/02/2023
Andi Vrapi: “Luizi nuk ka qenë ndonjë artist ‘WOW”!
Pardon My French 23:12 02/02/2023
“Valbona Mema ka disa personalitete”, Andi Vrapi mendon se ajo nuk i ka treguar të gjitha ngjyrat…
Pardon My French 23:10 02/02/2023
Ronaldo Sharka: “Kiara po kryqëzohet, por sytë i shkëlqejnë për Luizin”!
Pardon My French 19:28 26/01/2023
“Tea i ka nxjerrë vetë fotot me Beartin”, Ronaldo Sharka zbulon të palarat e banorëve!
Pardon My French 19:27 26/01/2023