Deklarata që trazoi rrjetin, reagimet e Zhaklinës dhe Fifit!
TAR Exclusive • 19:30 24/06/2022
Shpesh Fifi poston video romantike me Adisin dhe nuk i kursen dedikimet e dashurisë që bën për të. Por, më i fundit ka ‘trazuar rrjetin’ pasi fjalët e Fifit janë konsideruar si ulje e figurës së gruas. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar dhe gazetarja Zhaklin Lekatari me anë të një ‘video selfie’ mëngjesin e sotëm duke u shprehur shumë e indinjuar lidhur me fjalët e këngëtares. Pas kësaj, disa orë më pas Fifi gjithashtu hapi një ‘video live’ në Instagram ku e përlotur u shpreh se është lodhur nga fjalët e njerëzve.
Magjia e “Alpha Show”…
TAR Exclusive 19:27 15/08/2022
Dyshja bombastike Lyrical Son & Mc Kresha në “Alpha Show”!
TAR Exclusive 15:39 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR në “Alpha Show” Dhurata Dora zbulon se ka një surprizë për fansat e saj!
TAR Exclusive 15:36 15/08/2022
Elgit Doda tregon të pathënat rreth Noizy në “Alpha Show” dhe projektet e reja!
TAR Exclusive 15:29 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR Noizy ka dy fjalë për “Alpha Show” dhe zbulon se çfarë na pret në të ardhmen!
TAR Exclusive 15:23 15/08/2022
Duda tregon marrëdhënien e tij të ngushtë me Noizy-n dhe surprizat e reja për publikun!
TAR Exclusive 15:18 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR, Ardian Bujupi konfirmon një bashkëpunim të dytë me Noizy-n!
TAR Exclusive 15:17 15/08/2022