Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Denisi dhe Albana sjellin “PASO EURO 2020” që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë kampionatit! “Live From Tirana”
Live From Tirana • 18:34 12/06/2021
Denis Dyrnjaja dhe Albana Ruci sjellin "PASO EURO 2020" që do t'ju mbajë të informuar dhe do të sjelli të reja dhe parashikime nga ky kampionat. Për të gjithë të çmendurit pas futbollit, por dhe të interesuarit rreth "EURO 2020" do të jeni nën shoqërinë e tyre çdo ditë. Ksenja Shoshaj Rei Bezhani Dj Danko Denis Dyrnjaja Albana Ruçi
Varësia ndaj ushqimit/ Si ushqehen qytetarët?!
Live From Tirana 16:33 24/09/2021
Diola Dosti: “Kokaina dhe sheqeri i bardhë krijojnë të njëjtën varësi…”
Live From Tirana 16:01 24/09/2021
Varësia ndaj ushqimit, Anila Kalleshi fajëson industrialistët për të keqen që po i bëjnë njerëzimit!
Live From Tirana 16:00 24/09/2021
Eksluzivisht për TAR/ Elhaida Dani rrëfen gjjithçka për albumin e saj më të ri, “ZanIN”!
Live From Tirana 16:50 23/09/2021
Elhaida Dani sjell versionin akustik të “S’je më” në studion e TAR për kënaqësinë e të gjithëve ne!
Live From Tirana 16:34 23/09/2021
Mentor Haziri tregon disa detaje nga projektet e tij të reja!
Live From Tirana 20:37 22/09/2021
Si e vlerësojnë shqiptarët qeverinë e re?!
Live From Tirana 18:15 22/09/2021