Celebrities Magazine Showbiz

Dështon sërish me Photoshop-in! Po këtë herë çfarë gabimi bëri Khloé Kardashian?!

Khloé Kardashian mund të jetë në kërkim të një redaktori të ri fotografish. Ylli i “Kardashians” ripostoi një sërë fotosh të zjarrta në Instagram pasi fansat e thirrën atë për një tjetër dështim në Photoshop. Në fotot origjinale të fshira, këmba e djathtë e Kardashian u përkul në mënyrë të vështirë nga brenda në skajin e fustanit të saj të argjendtë, me sa duket në një përpjekje të dështuar për t’i bërë këmbët e saj të duken më të holla në njërën prej fotove.

Gjurmët e sipërme dhe të poshtme të yllit të realitetit televiziv dukeshin në disproporcion me njëri-tjetrin në një foto tjetër, me të pasmet e saj në dukje të zgjeruara ndërsa përpiqej t’i rrëmbejë në bel. Pavarësisht se i hoqën fotot, fansat nxituan të postonin pamjet e kapura nga fotot, duke vënë në shenjestër yllin dhe gabimet që ajo kishte bërë me deformimin e trupit të saj. Fansat sigurisht kishin komentet e tye, si për shembull:

Alumini në sfond për të mbuluar photoshop-in. Zoti, fytyra e re Khloe Kardashian sapo ra.

Pasi rregulloi disa nga gabimet e dukshme, Kardashian, e cila nuk është e huaj kur bëhet fjalë për dështimin e Photoshop-it, ripublikoi në Instagram fotot e reja nga festa e ditëlindjes së shoqjeve të saj të ngushta Malika Haqq dhe Khadijah Shaye Haqq.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)