Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Devin Booker nuk pranon të ndajë statusin e vaksinimit pas testimit pozitiv për koronavirus!

Devin Booker nuk pranon të ndajë statusin e vaksinimit pas testimit pozitiv për koronavirus. Ai zbuloi se ai nuk ka shije apo erë pasi u infektua me COVID-19, por kur erdhi puna tek statusi i tij i vaksinimit, profesionisti i basketbollit e mbajti atë një mister.

Devin Booker po u thotë fansave se do të kthehet në një kohë të shkurtër pas COVID-19. Devin, i cili po takohet me Kendall Jenner, zbuloi diagnozën e tij gjatë një transmetimi në Twitch të dielën, më 26 Shtator.

Sinqerisht të gjithë po ndihem mirë. E vetmja gjë me të cilën po merrem është se jam pa shije, pa erë, e cila është pjesa më e keqe e saj.

Booker gjithashtu zbuloi se ai është rreth një javë brenda, duke iu referuar sa duket sa kohë ka kaluar që kur u diagnostikua. Sidoqoftë, Booker nuk pranoi të diskutojë statusin e tij të vaksinimit.

Unë nuk do t’ju them djema nëse e kam vaksinën apo jo, por ju prapë mund të merrni COVID me vaksinën, për këdo që e thotë këtë. Edukoni veten.

Mediat e huaja kanë arritur tek përfaqësuesit e tij dhe Jenner për koment. Çifti kohët e fundit u nis për në Xhamajka për një pushim të shkurtër bashkë me Justin Bieber dhe Hailey Bieber.

Basketbollisti është ndër shumë figura publike që janë infektuar me virusin që nga fillimi i vitit 2020. Kujtojmë, se ai prej disa muajsh ka bërë publike marrëdhënien me Kendall Jenner, dhe duket se dyshja janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, gjë që e kanë shfaqur në dalje të përbashkëta publike.