Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Diana Ziu: “Unë paguhem sa një punëtore që punon në Sheraton”!
Live From Tirana • 11:49 21/04/2021
Sot në emisionin “Live from Tirana” për të folur për markat dhe çmimet marramendëse ishte e ftuar në studio Diana Ziu, kritike arti dhe kompozitore. Si ka qenë kur Diana ishte e re, kujdesi ndaj vetes? Klodiana Vata Ksenja Shoshaj Diana Ziu Danko Dj
Të rejat e fundit me “Instagramin” e VIP-ave këtë javë! Çfarë ka ndodhur me numrin e ndjekësve?!
Live From Tirana 14:35 19/06/2021
Ema Andrea tregon cili film i karrierës së saj e bëri që të apasionohej pas aktrimit
Live From Tirana 11:01 18/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021
Dj dhe autor këngësh, Vin Veli, zbulon detaje nga projekti i tij më i ri në Top Albania Radio, i titulluar “Club Rotation”
Live From Tirana 16:18 14/06/2021
Denisi dhe Albana sjellin “PASO EURO 2020” që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë kampionatit! “Live From Tirana”
Live From Tirana 18:34 12/06/2021
Do të befasoheni nga ndryshimet e ndodhura në Instagram-in e VIP-ave! Sa ‘followers’ kanë humbur dhe kush mbizotëron këtë javë vetëm në Social Top 5
Live From Tirana 17:55 12/06/2021
Ornela Cuci: “Morali i është mbivendosur biologjisë, lidhjen burrë-grua e ka vendosur kisha!”
Live From Tirana 19:28 11/06/2021
Avokati Spartak Ngjela: “Femrat kanë kompleksin e të bërit fëmijë, 80% e grave janë kështu!” Monogamia është zgjedhje apo sakrificë?
Live From Tirana 19:11 11/06/2021
Aktori i talentuar Mateo Dervishaj sugjeron 5 filmat e tij të preferuar!
Live From Tirana 19:08 09/06/2021
Ekskluzive/Klint Çollaku zbulon disa detaje rreth këngëve të tij të dashura për publikun!
Live From Tirana 19:06 09/06/2021
Eraldo Rexho dhe Suada Daci flasin për shoqërinë e tyre 9-vjeçare
Live From Tirana 17:56 08/06/2021
“Mendoja se kishte tangërllëk kur e pashë”, Niko Komani dhe Kiara Tito flasin për shoqërinë e tyre
Live From Tirana 17:42 08/06/2021
“Se kam me ty”, Jonida dhe Isli zbulojnë detaje nga emisioni më i ri që fillon në TAR
Live From Tirana 17:53 07/06/2021
Adel Lami tregon për udhëtimin e saj në Amerikë!
Live From Tirana 17:29 07/06/2021
Çfarë po ndodh me ndjekësit e VIP-ave në Instagram?!
Live From Tirana 15:55 05/06/2021
Auren Mejdani dhe Albana Leka vijnë me një bashkëpunim!
Live From Tirana 17:04 04/06/2021
Pas deklaratës së Bes Kallakut, reagon Zhaklin Lekatari: “Është vepër penale!”
Live From Tirana 17:03 04/06/2021
Regana Mejdani zbulon tematikat që shqiptarët kërkojnë më shumë të shohin në YouTube!
Live From Tirana 19:52 03/06/2021
Mateo Velo tregon sa para fiton nga llogaria e tij në YouTube!
Live From Tirana 19:45 03/06/2021
Ina Pojani zbulon detaje nga festa e ‘çmendur’ e ditëlindjes dhe flet rreth jetës së saj private!
Live From Tirana 19:01 03/06/2021
Aktorja dhe regjisorja e talentuar Françeska Hysi sugjeron 5 filmat e saj të preferuar!
Live From Tirana 14:39 03/06/2021
Ekskluzive/ Lorenc Hasrama zbulon disa detaje interesante rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 18:21 02/06/2021
Jonida Maliqi flet për fëmijërinë e saj dhe fillimet e karrierës si këngëtare
Live From Tirana 20:24 01/06/2021
Enia 4- vjeçare tregon për pasionin e saj në lidhje me këndimin
Live From Tirana 20:11 01/06/2021
Kompozitori Genti Lako dhe nostalgjia që ka për “Top Albania Radio”!
Live From Tirana 19:28 31/05/2021
Daniel Acone, “YouTube”-ërsi 9-vjeçar që poston në kanalin e tij jetën e përditshme!
Live From Tirana 19:12 31/05/2021
Ornela Çuçi: “Jugu nuk është i shtrenjtë, kjo është legjendë urbane!”
Live From Tirana 17:49 31/05/2021
Zak Topuzi: “Turizmi i këtij viti do të jetë 50% më mirë se vitin e kaluar!”
Live From Tirana 17:41 31/05/2021
Ardian Trebicka zbulon detaje të pathëna rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 17:53 27/05/2021
Jul Deda rrëfen emocionet e rikthimit në TAR: “Jam tek dashuria ime e parë”
Live From Tirana 17:47 27/05/2021
Fatma na zbulon produktet më të reja për flokë sa më të shëndetshëm
Live From Tirana 12:44 26/05/2021
Senera Hoxha: “Meshkujt në Shqipëri kryejnë ndërhyrje kirurgjikale por nuk flasin…”
Live From Tirana 18:57 25/05/2021
Si e kalojnë të rinjtë shqiptarë të kohën e lirë?!
Live From Tirana 14:10 25/05/2021
Jeta e natës pas karantinës është kaq e çuditshme!
Live From Tirana 14:09 25/05/2021
Liesa Haxhiasllani zbulon çfarë e mundon më së shumti lidhur me jetën e natës në Tiranë
Live From Tirana 14:08 25/05/2021
Si ka ndryshuar numri i ndjekësve në Instagram për personazhet e famshëm?!
Live From Tirana 15:30 22/05/2021