Celebrities Gossip Showbiz

“Dikush ka qenë në gardërobën time!” David Beckham akuzon hapur Romeo-n!

Victoria Beckham së fundmi bëri shaka se bashkëshorti i saj David kishte kopjuar veshjet e saj teksa ajo ndante pamjet e tyre të koordinuara. Ndërkohë, David Beckham, këtë herë me djalin e tij Romeo, ‘binjakëzuan’ në dy pjesë të Dior në një foto të re.

Ish-futbollisti, 47 vjeç, bëri shaka duke thënë se djali i tij i dytë, 19 vjeç, kishte përvetësuar veshjet e tij pasi ata kishin të njëjtin print me ngjyra të ndryshme.

Dyshja babë e bir dukeshin me humor të mirë teksa pozonin së bashku në superjahtin Seven prej 5 milionë paundësh të familjes në Miami. David zgjodhi një version të zi dhe të bardhë të veshjes, e cila ishte një këmishë dhe një palë pantallona të shkurtra në të njëjtin print. Romeo ishte i njëjtë, por me një ngjyrë rozë. Në seksionin e komenteve, David bëri shaka:

Dikush ka qenë në gardërobën time!

Para udhëtimit të tij në Miami, David shijoi një pushim tjetër javën e kaluar në një udhëtim me superjaht 1.6 milionë paund në javë në St Tropez. Gjatë pushimeve, David dhe Victoria kishin veshje sportive në më shumë se një rast teksa shijonin pamjet franceze.