Celebrities Gossip Showbiz

“Dilema është…”, Blendi Salaj: Po mendojmë seriozisht të birësojmë një fëmijë…

Gazetari i njohur, Blendi Salaj, ka treguar mëngjesin e sotëm dëshirën për të patur një fëmijë të tretë. Teksa mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” po komentonin lajmin që Olta Gixhari është bërë nënë për herë të dytë, ai zbuloi se së bashku me bashkëshorten po e mendojnë seriozisht që të birësojnë një fëmijë.

Unë i kam dy kalamaj dhe me thënë të drejtën janë i çik të lodhshëm kalajmjt, po kur i rrit pastaj i vë përpara. Po qejfi, qejfi nëse mund të shprehem kështu na e ka për një të tretë. Po a t’a bëjmë vetë apo t’a birësojmë… Po e mendojmë. Jam duke e manifestuar tani, se nëse e nxjerrim nga shtëpia bëhet më realitet. Mendoj se ka fëmijë që kanë shumë nevojë atje, e pse jo të mos ju bësh një shtëpi, një familje. Pastaj dilema është djalë apo vajzë. Po e mendojmë seriozisht. Mund të bësh mirë ashtu

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, ka qenë para disa ditësh e ftuar në emisionin “Wake Up”. Ajo foli për rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe jo vetëm.