Celebrities Gossip Showbiz

Ditëlindja për Bora Zemanin nuk ka mbaruar ende, ja me çfarë është surprizuar këtë herë prezantuesja!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Por, përpos karrierës bukuroshja është gjithashtu shumë e komentuar dhe për momentet e saj private që ndan në rrjete sociale. Para pak ditësh moderatorja festoi ditëlindjen e saj. Dhe me këtë rast kaq të veçantë, Bora ka udhëtuar drejt Italisë me njerëzit e saj të dashur, për të pritur atje datën e saj të shënuar.

Pas kthimit nga pushimet, dita e parë e punës pas pushimeve për të ka qenë më e veçanta që kemi parë ndonjëherë dhe kjo falë ndjekëseve të prezantueses ose siç i quan ajo ‘Gocat e Borës’. Vajzat me rastin e ditëlindjes së saj e kanë surprizuar me një buqetë të madhe me lule, pafund dhurata të paketuara dhe një kartolinë.

E duket se dhe pas kaq shumë ditësh, bukuroshes nuk i ka mbaruar ditëlindja pasi për të vijnë ende dhurata nga miqtë e saj të ngushtë dhe këtë e ka treguar vetë me anë të një Instastory.

Akoma dhurata dhe darkë për ditëlindje!