Dj Noiian merr pjesë për herë të parë në ‘Colour Day Festival’!
TAR Exclusive • 14:59 14/06/2022
Në qendrën e Tiranës edhe këtë vit u zhvillua 'Colour Day Festival' që tashmë është kthyer në traditë. Në këtë super event të shumtë ishin artistët që dhuruan performanca të veçanta dhe normalisht zbuluan edhe shumë detaje dhe surpriza në një intervistë ekskluzivisht për Top Albania Radio... Dj Noiian Albana Ruçi
Pas rezultatit 0-1 të Tiranës përballë Zrinjski-t, gjendja në ‘Air Albania’ tensionohet!
TAR Exclusive 22:43 19/07/2022
Dasmë në horizont?! Ermal Peçi i zbulon sekretin Mariza Ikonomit!
TAR Exclusive 10:32 05/07/2022
Miqësia e ngushtë me Mariza Ikonomin dhe ‘meraku’ që Ervin Kurti ka për mikeshën e tij…
TAR Exclusive 10:31 05/07/2022
Mariza Ikonomi për TAR: “Jam frymëzuar nga dashuria për këngën e re…”
TAR Exclusive 10:29 05/07/2022
Cilësitë më të mira artistike të Mariza Ikonomit na i zbulon eksluzivisht për TAR Rovena Dilo!
TAR Exclusive 10:28 05/07/2022
Nuk mund të mungonte në Calabëria Fest “Grupi Bilbili”!
TAR Exclusive 14:56 01/07/2022
Një grup në kërkim të muzikës tradicionale, Banda Adriatica vjen në Calabëria Fest!
TAR Exclusive 14:50 01/07/2022