“Do iki të rrah shkrimtarët e stendave të tjera”/Ermali thotë se në panair ka rradhë vetëm tek ai!
Pardon My French • 21:28 17/11/2022
Në emisionin “Pardon My French” ka qenë i ftuar aktori, regjisori, biznesmeni dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi. Ai ka dhënë më shumë detaje rreth librit të tij më të ri i cili quhet “Në garë me veten”. Ai zbuloi edhe detaje të reja rreth zhvillimit të serialit “H.O.T” dhe filmit të dytë të “2 gisht mjaltë”. Jonida Aliçkolli Elona Duro Ermal Mamaqi Dj Ankloe
“Sot kemi bre**, po s’kemi lekë”, Devi dhe Dori zbulojnë gjithçka mbi miqësinë 20- vjeçare!
Pardon My French 18:42 01/12/2022
“Shefi na urdhëroi të bënim fëmijë”, Devi dhe Dori zbulojnë sekretet e të punuarit me Filip Çakulin!
Pardon My French 18:41 01/12/2022
Dështimi në ‘Portokalli’, shkëlqimi në teatër, dyshja e ‘Fiks Fare’ flet mbi martesën profesionale!
Pardon My French 18:40 01/12/2022
Team Dua vs Team Rita: Cila artiste mblodhi më shumë shqiptarë?
Pardon My French 18:39 01/12/2022
A tradhëtohet një princ me një bodyguard? Elona dhe Jonida kanë diçka për t’i thënë Meghan Markle…
Pardon My French 18:38 01/12/2022
Cilat janë shenjat më festive të horoskopit?
Pardon My French 18:37 01/12/2022
Në një intervistë si kurrë më parë, Devi dhe Dori na rrëfejnë për jetën private dhe karrierën!
Pardon My French 17:12 01/12/2022