Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French • 17:36 26/11/2021
Shumë të komentuar në media, Argjira dhe Graciano ishin të ftuar ditën e sotme në “Pardon My French”, ku zbuluan detaje shumë interesante nga marrëdhënia e tyre dhe jo vetëm. Ndërkohë, teksa u shprehën për miqtë e tyre të cilët janë pjesë e “Big Brother Vip”, Argjira gjithashtu zbuloi se “BBV” mund të ishte arsye për debate mes tyre. Graciano Tagani Argjira Spanca Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022
A është përputhur Olsa e “Për’puthen”?!
Pardon My French 18:05 13/01/2022
Olsa Muhameti sqaron rivalitetin mes “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip”!
Pardon My French 18:04 13/01/2022
Cilat kanë qenë lajmet që kanë tërhequr vëmendjen e shqiptarëve gjatë javës?
Pardon My French 17:58 13/01/2022
Më e lehtë të takosh Olsën apo Edi Ramën?
Pardon My French 17:56 13/01/2022
Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Pardon My French 18:09 31/12/2021
Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Pardon My French 17:48 31/12/2021