Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Live From Tirana Showbiz

Do të befasoheni nga ndryshimet e ndodhura në Instagramin e VIP-ave!

Muaji qershor ka nisur me shumë ndryshime të mëdha, qofshin ato klimatike apo në rrjete sociale.
Në programin e “Live From Tirana“, është rubrika juaj më e preferuar që ju njofton rreth çdo ndryshimi të ndodhur apo të rejat më të fundit nga jeta e VIP-ave, “Social Top 5“.
Do të mësoni se cilët personazhe shqiptarë dhe ndërkombëtarë kanë shtuar më shumë ndjekës në Instagram, si dhe ata të cilët fatkeqsisht kanë humbur ndjekës.
VIP-at renditen nga ai i cili ka shtuar më pak deri tek personazhi që ka shtuar më shumë ndjekës gjatë një jave.

Personazhet e huaj:

5. Billie Eilish ka shtuar 600K ndjekës në Instagramin e saj.
4. Bukuroshja, Jennifer Lopez ka shtuar 1M ndjekës gjatë kësaj jave.
3. Kim Kardashian gjatë këtyre shtatë ditëve ka fituar 1M ndjekës.
2. Vendin e dytë e zë artistja e mirënjohur, Beyonce, e cila ka shtuar 2M njdekës.
1. Selena Gomez është rikthyer sërish në vendin e parë, asaj i janë shtuar 3M ndjekës.

Personazhet shqiptarë:

4. Don Xhoni ka shtuar 3K ndjekës.
3. Këngëtari Bardhi, ka shtuar 4K ndjekës më shumë këtë javë.
2. Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka shtuar 4K ndjekës.
1. Reperi i hitit më të fundit “Marr”, Majk, ka shtuar 6K ndjekës.

Personazhet shqiptarë që kanë pësuar rënie në numrin e ndjekësve:

2. Antonela Berishaj, ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka humbur 1K ndjekës gjatë kësaj jave.
1. Sindi Loci ka pësuar rënie në numrin e ndjekësve të saj në Instagram me 1K.