Celebrities Showbiz

Dolly Parton vendos të tregojë se cili është mashkulli i famshëm që ajo ka fiksim!

Një nga këngëtaret më të njohura me famë botërore Dolly Parton së fundmi ka vendosur që të tregohet shumë e sinqertë dhe ka treguar se kush është fiksimi i saj nga meshkujt e famshëm.  Në një intervistë të dhënë së fundmi, ikona 75-vjeçare e muzikës country, zbuloi se mashkulli që ajo ka më shumë fiksim është prezantuesi i emisionit të njohur ‘Tonight Show’, Jimmy Fallon.

Ndërsa bisedonte me ‘W Magazine’ Parton tha duke qeshur se:

Epo, unë jam e dashuruar me Jimmy Fallon, por jam e madhe tani, nuk mund të justifikohem për këtë! Unë mendoj se ai është i çmuar. Ai është aq qesharak. Ne shkojmë shumë mirë. Ndonjëherë nuk e dini kurrë me kë do të lidheni. 

Këngëtarja e hitit të njohur ‘Jolene’ ka vazhduar duke thënë se:

Unë kam pasur gjithmonë fat të mirë me djemtë e natës vonë, e dini? Unë gjithmonë kam pasur një marrëdhënie të mirë me David Letterman dhe me Johnny Carson. Unë mendoj se ka diçka në lidhje me ata njerëz të natës vonë që më godet me sa duket dhe unë i godas disi ata. Unë mendoj se është për shkak se ndiheni sikur mund të jeni më të lirë natën vonë. Ju nuk duhet të shqetësoheni për atë që thoni. 

Gjatë intervistës, Parton tregoi se si një vajzë e re ajo kishte një dashuri me vetë Johnny Cash gjithashtu por që ajo është e martuar për më shumë se 55 vite me burrin e saj Carl Dean.

Rikujtojmë se ajo ka dhuruar një shumë prej 1 milion dollarësh për Qendrën Mjekësore të Universitetit Vanderbilt. Donacioni i saj i parave shkoi në ndihmë për financimin e vaksinës Moderna anti-COVID-19. Ndihma e saj mesa duket ka qenë shumë e vyer sepse në ditët e sotme, Moderna është një nga vaksinat më të përdorura dhe më efikase.