Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Drejtuesit e programeve të mëngjesit në televizion zbulojnë si e nisin ditën e tyre!
@ the Movies • 17:17 20/11/2021
Një e premte e veçantë në “At The Movies” kjo e fundit. Bazuar në serialin e njohur “The Morning Show” që mbylli sezonin e tij të dytë, jeni kuriozë të dinin rreth ditës së drejtuesve të programeve të mëngjesit në Shqipëri?! Arta Sinamati Edi Hallaçi Wizii Dj
Zbuloni më shumë fakte interesante nga filmi hit i Netflix,”Don’t Look Up”!
@ the Movies 10:43 15/01/2022
Njihuni me premierat më të fundit që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 10:22 15/01/2022
“At The Movies” na njeh me 5 filmat dhe serialet më të mira të vitit 2021!
@ the Movies 11:14 25/12/2021
Zbuloni premierat e fundit të cilat po shfaqen në Cineplexx këtë sezon festiv!
@ the Movies 11:10 25/12/2021
“Hive”, një sukses i madh, regjisorja Blerta Basholli zbulon detajet e rrugëtimit për në Oscar!
@ the Movies 11:33 18/12/2021
“At The Movies” ju zbulon premierat e fundit të Cineplexx dhe arsyet se pse nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 11:32 18/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat më të fundit që po transmetohen në Cineplexx!
@ the Movies 15:06 11/12/2021