Dritan Stoka: “Broja është talent, atë se mohon dot njeri”!
PASÓ • 23:45 11/11/2023
Tani është kthyer në traditë që çdo të premte emisioni sportiv "Pasó" të ndiqet nga të gjithë fanatikët e sportit ku temat e fundit dhe mjaft interesante trajtohen nga ekspertë të fushës. Ed Manushi Glenti Nallbani Ylli Aga Lorenc Jemini Dritan Stoka Dj Ankloe
Milano dhe Manchster United në prag të eleminimit nga Champions League!
PASÓ 18:49 02/12/2023
Amerika publikon 11 lojtarët më të mirë të vitit!
PASÓ 18:34 02/12/2023
Historia e ‘Calcio’, loja më e famshme e futbollit në Itali!
PASÓ 18:27 02/12/2023
Detaje mbi shortin që do të hidhet në Euro 2024 për skuadrën shqiptare!
PASÓ 18:23 02/12/2023
Avni Ponari tregon më shumë rreth finales së Superkupës së Shqipërisë në basketboll për vajza!
PASÓ 18:18 02/12/2023
Gëzim Sinemati: “Ali Mema, heroi i futbollit”!
PASÓ 18:12 02/12/2023
Shifra rekord, 3 ndeshje në 4 ditë në stadiumin “Air Albania”!
PASÓ 18:08 02/12/2023