Celebrities Gossip Showbiz

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace më magjepsëse se asnjëherë më parë në festën e Frieze dhe Versace!

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace magjepsën në festën e Frieze dhe Versace në Londër të premten. Këngëtarja 25-vjeçare, e cila sapo ka kryesuar listat me këngën e saj “Cold Heart” shfaqi këmbët e saj të tonifikuara në një fund ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe taka jeshile saten. Bukuroshja e shoqëroi veshjen me një këpucë të ndritshme jeshile dhe një zinxhir të trashë ari. Flokët e saj ishin stiluar në një bisht të lartë.

Wow: Dua Lipa, Iris Law and Donatella Versace led the glamour at the star-studded Frieze and Versace party in London on FridayIris, modelja 21-vjeçare, tregoi dekoltenë dhe këmbët e tonifikuara me një veshje blu dhe rozë, kombinuar me këpucë në ngjyrë të errët.

Abs: Iris flashed her abs and cleavage in a tiny ensemble

Donatella 66-vjeçare, dukej sfiduese ndaj moshës me një fustan argjendi, të shoqëruar me grim dramatik të syve, teksa iu bashkua Dua-s për një bisedë në darkë.

Age-defying: Donatella, 66, wowed in a busty mini dress

Kujtojmë se Dua Lipa tregoi barkun e saj të tonifikuar në veshje me stil teksa shijoi një darkë me Gigi Hadid pasi shkuan në Javën e Modës në Milano. Bukuroshet siguruan që të gjithë sytë të ishin mbi to ndërsa “sulmuan” pistën për shfaqjen e modës Versace në Javën e Modës në Milano.

Dua 26-vjeçare u shfaq duke veshur një triko të gjelbër të ndritshme, një fund dhe këpucë të trasha rozë. Këngëtarja hodhi një çantë rozë mbi shpatull dhe u aksesorizua më tej me një gjerdan të trashë dhe unaza në gishtat e saj. Flokët e saj brune ishin stiluar dhe të drejta, dhe ajo tërhoqi vëmendjen në pistë me veshjen e saj metalike dhe me shkëlqim.