Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace më magjepsëse se asnjëherë më parë në festën e Frieze dhe Versace!

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace magjepsën në festën e Frieze dhe Versace në Londër të premten. Këngëtarja 25-vjeçare, e cila sapo ka kryesuar listat me këngën e saj “Cold Heart” shfaqi këmbët e saj të tonifikuara në një fund ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe taka jeshile saten. Bukuroshja e shoqëroi veshjen me një këpucë të ndritshme jeshile dhe një zinxhir të trashë ari. Flokët e saj ishin stiluar në një bisht të lartë.

Wow: Dua Lipa, Iris Law and Donatella Versace led the glamour at the star-studded Frieze and Versace party in London on FridayIris, modelja 21-vjeçare, tregoi dekoltenë dhe këmbët e tonifikuara me një veshje blu dhe rozë, kombinuar me këpucë në ngjyrë të errët.

Abs: Iris flashed her abs and cleavage in a tiny ensemble

Donatella 66-vjeçare, dukej sfiduese ndaj moshës me një fustan argjendi, të shoqëruar me grim dramatik të syve, teksa iu bashkua Dua-s për një bisedë në darkë.

Age-defying: Donatella, 66, wowed in a busty mini dress

Kujtojmë se Dua Lipa tregoi barkun e saj të tonifikuar në veshje me stil teksa shijoi një darkë me Gigi Hadid pasi shkuan në Javën e Modës në Milano. Bukuroshet siguruan që të gjithë sytë të ishin mbi to ndërsa “sulmuan” pistën për shfaqjen e modës Versace në Javën e Modës në Milano.

Dua 26-vjeçare u shfaq duke veshur një triko të gjelbër të ndritshme, një fund dhe këpucë të trasha rozë. Këngëtarja hodhi një çantë rozë mbi shpatull dhe u aksesorizua më tej me një gjerdan të trashë dhe unaza në gishtat e saj. Flokët e saj brune ishin stiluar dhe të drejta, dhe ajo tërhoqi vëmendjen në pistë me veshjen e saj metalike dhe me shkëlqim.