Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Dua Lipa mahnitëse gjatë performancës në “Pandora Live”

Sukseset e saj nuk dinë të ndalen. Së fundmi, artistja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa ishte e pranishme në “Pandora Live”, ku performoi disa prej hiteve të saj më të reja. Dua kishte veshur një fustan të zi prej lëkure, dhe dukej shumë joshëse.

 

Diva e muzikës pop gjatë 2020-ës publikoi albumin “Future Nostalgia”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm. Ky vit i vështirë, si për shumë të tjerë, edhe për këngëtaren me origjinë shqiptare, nuk shkoi siç e kishte planifikuar. Megjithatë, pavarësisht faktit se nuk mbajti koncerte, “Future Nostalgia” rezultoi shumë i suksesshëm. Shumë prej mediumeve më prestigjioze në botë, e kanë listuar albumin e këngëtares shqiptare, si më të mirin për këtë vit.