Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Dukesha më me stil, Kate Middleton shkëlqen edhe këtë herë në një dalje publike të veçantë!

Kate Middleton, Dukesha e Kembrixhit u shfaq shumë elegante me një bluzë të kuqe dhe blu të stilit retro teksa doli në V&A më herët sot. 39-vjeçarja, e cila ka studiuar histori arti në universitet dhe është patronja mbretërore e V&A, pa “Fabergé në Londër: Romanca në Revolucionin” në muzeun e Londrës këtë mëngjes.

Nëna e tre fëmijëve debutoi me një bluzë të re nga Ralph Lauren për daljen solo, e cila përmbante një model të cilin e kombinoi me pantallona të zeza. Dukesha mund të shihet e veshur me një maskë të zezë të fytyrës gjatë paraqitjes së saj në ekspozitë, të cilën vizitorëve në muze u kërkohet ta veshin gjatë gjithë kohës. Ndërsa maskat e fytyrës janë përsëri të detyrueshme në transportin publik, në dyqane dhe ambiente të tilla si banka, zyra postare dhe parukeri në Angli, ato aktualisht nuk kërkohen me ligj në muze.

Duke magjepsur edhe më shumë, Kate mbante flokët e saj brune në një bisht dhe e përfundoi pamjen me gjerdan dhe vathë delikate ari. Në internet, bluza e modës e Kate nga stilistja amerikane përshkruhet si një këmishë e ajrosur e cila përcaktohet nga lidhja e saj femërore në qafë.

Ralph Lauren është një stilist i preferuar për Dukeshën, e cila rregullisht ka veshur pjesë nga marka gjatë vitit të kaluar të përzier me stilin e saj të zakonshëm. Ekspozita Fabergé, e cila u hap në 20 nëntor, shfaq mbi 200 objekte dhe nderon punën e Carl Fabergé dhe firmës së tij të njohur ndërkombëtarisht që simbolizonte mjeshtërinë dhe elegancën ruse.