Horoskopi Love & Sex

Duket se fati u ka buzëqeshur, zbuloni tre shenjat e Zodiakut që do të bien në dashuri këtë shtator!

Muaj i ri, gjëra të reja. Çfarë prisni me padurim këtë shtator? Ndoshta gjysma juaj e vërtetë do të shfaqet në kohën që vjen nëse jeni një nga këto 3 shenja të Zodiakut! Ka gjithashtu një magji të pamohueshme që rrezaton në të gjithë ajrin këtë shtator.

Demi

Shtatori i demit do të jetë plot romancë, eksitim dhe freski. Nga gjysma e dytë e muajit, jeta juaj përmirësohet ndjeshëm falë joshjes, pasionit dhe risisë. Yjet ndikojnë pozitivisht në jetën tuaj të përditshme. Ndryshimet po ndodhin, transformimet po përgatiten. Mos u shqetësoni nëse rezultati nuk është i menjëhershëm. Si çift apo beqar asgjë nuk do të jetë më argëtuese sesa të provoni nivelin e fuqisë tuaj tërheqëse. Njerëzit e kësaj shenje, të cilët janë pjesë e një çifti, do t’i shikojnë partnerët e tyre nga një kënd tjetër, marrëdhënia do të marrë një frymë të re të freskët dhe ata ndoshta vendosin të martohen.

Virgjëresha

Shtatori i virgjëreshës do të jetë jashtëzakonisht i lumtur dhe do të ketë eksitim dhe imagjinatë në marrëdhënien tuaj martesore. Nuk do të ketë vend për ankesë nga bashkëshorti juaj. Në mënyrë që marrëdhëniet tuaja të evoluojnë me kalimin e kohës, duhet të keni njerëz që marrin plotësisht përgjegjësitë e tyre. Ky është muaji i kënaqësisë për çiftet, pasi ju vendosni të sillni pak erëza dhe origjinalitet në lidhjen tuaj. Partneri juaj është i kënaqur sepse ju vini në punë gjithë zemrën tuaj. Beqarët janë në kërkim të partnerëve që do të jenë në gjendje t’u rrisin vetëbesimin. Mundësitë e dashurisë do të shfaqen gjatë javës së dytë të muajit.

Peshorja

Në jetën e peshores në shtator mbizotëron dashuria. Ju jeni duke lëvizur me një ritëm shpirtëror, kurioz për të patur përvoja të reja. Ju refuzoni që rutina të errësojë marrëdhëniet tuaja. Ekziston xhelozi mes jush dhe partnerit tuaj. Shumë shpejt, falë veprimeve të dobishme të Venusit ju rifitoni shpirtin tuaj dhe më në fund arrini të arsyetoni me veten. Beqarë të dashur, jeni gati për të përjetuar aventura të reja. Nëse doni të provoni fuqinë tuaj joshëse, mundësitë do të jenë të shumta dhe të ndryshme. Për t’u afruar më shumë me dikë, përdorni humorin, funksionon shumë mirë.