Durrës, plagoset me thikë një 60 vjeçar

Plagoset me thikë një 60 vjeçar në Durrës. Shtetasi në fjalë ka shkuar i dëmtuar në Urgjencën e Spitalit Durrës ndërsa ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes ndërsa policia po heton per shkaqet dhe gjetjen e autorit/autorëve.