Celebrities Gossip Showbiz

Dyshja e preferuar Julia Roberts dhe George Clooney shkëlqejnë në premierën e filmit të tyre!

Julia Roberts dhe George Clooney shkëlqyen në premierën e filmit të tyre të ri Ticket To Paradise të hënën. Aktorja, 54 vjeçe, mahniti me një fustan ngjyrë rozë, ndërsa ylli i pashëm, 61 vjeç, mahniti me një kostum gri të hijshëm ndërsa pozon në Teatrin Regency Village në Los Angeles.

Filmi sillet rreth dy njerëzve me sjellje të keqe që rizbulojnë dashurinë. Kjo është hera e katërt që yjet e Hollyood-it, të cilët luajnë ish-partnerët në një mision për të ndaluar vajzën e tyre të bëjë të njëjtin gabim që bënë 25 vjet më parë duke u martuar me të rinj, do të ribashkohen për një film.

Në film, vajza e personazheve të tyre, Lily (e luajtur nga Kaitlyn Dever) takon dashurinë e jetës së saj në një udhëtim pas diplomimit në Bali, ku prindërit e saj duhet të udhëtojnë për të ndryshuar mendjen e saj.

Megjithatë, duke gjykuar nga trailer-i, duket sikur udhëtimi i Julia dhe George për të shpëtuar vajzën e tyre përfundon të jetë një udhëtim në shërimin e problemeve të tyre me njëri-tjetrin. Nga grindjet për t’u ulur pranë njëri-tjetrit në të njëjtin aeroplan, tek përfundimi duke pirë tekila dhe duke e turpëruar fëmijën e tyre duke kërcyer, duket sikur mund të ketë një pajtim në letra.