Celebrities Gossip Showbiz

“E mirë si nana…”, ja sa shumë ngjason Kida me mamanë e saj!

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura të momentit. Këngët e saj kanë pasur gjithmonë sukses, duke u kthyer në hite dhe duke numëruar miliona klikime. Jo vetëm për faktin se këngët e saj kanë pasur shumë sukses, por ajo çfarë e bën këngëtaren një ndër më të dashurat për publikun është se Kida është një ndër artisteve që ka dhjetëra faqe ndjekësish me emrin e saj në Instagram.

Kida nuk poston shumë shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe rradhë herë momente me familjen e saj ama duket se ditën e sotme bukuroshja ka bërë një përjashtim. Së fundmi këngëtarja ka postuar një video të shkurtër në makinë, ku ka treguar mamanë e saj dhe gjithashtu faktin se sa shumë ngjajnë ato, ku dhe ka shkruar:

E mirë si nana

 

Kida ka paralajmëruar se po punon për projektin e ri muzikor, ku na ka treguar edhe një sekuencë të shkurtër, si edhe foto nga ‘look-u’ i saj në videoklip. Mesa duket koha e pritjes është drejt fundit. Së fundmi bukuroshja ka postuar në Instagram një pjesë nga kënga, duke na treguar edhe titullin, i cili do të jetë “Ma lujte”. Tashmë ka ngelur  të mësojmë vetëm datën e publikimit.