Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

E moshuar, por edhe 20-vjeçaret e kanë zili, Vera Wang feston 71-vjetorin e lindjes

Modelja Vera Wang, sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 71, por ajo që bie në sy është fakti se Vera duket të paktën 30 vite më e re se mosha që mban mbi supe. Modelja numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe shpesh ndan shumë foto për to.

Ajo që del në pah është fiziku i saj i përkryer dhe lëkura rrezëllitëse. Ndjekësit e përgëzojnë modelen për këtë gjë dhe me të drejtë kanë ngritur pyetjen, a është ajo vërtetë 71 vjeçe? Sekretin e rinisë së Verës askush nuk e dinë, por është e habitshme që një 71-vjeçare të ketë këtë formë dhe për më tepër asnjë rrudhë në fytyrë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.