E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive • 00:00 28/05/2024
Në finalen e 25 Majit, “Big Brother VIP” pati edhe një maratonë në valët e Top Albania Radio, për ata që nuk mundën të ishin afër ekranit dhe nuk do donin ta humbisnin. Edhe pse jemi të bindur që nuk është e njëjta gjë, fenomenit “BBV” nuk mund t’i iki as TAR. Albana Ruçi Ilnisa Agolli
Një edicion që do të mbahet mend gjatë, tre netë mjaft të veçanta të “Hemingway Festival”!
TAR Exclusive 13:43 23/07/2024
Momente magjike nga edicioni i 11-të i “Hemingway Jazz Fest”!
TAR Exclusive 18:42 22/07/2024
Edicioni i 11-të i “Hemingway Jazz Fest”, 3 netë plot ngjyra dhe energji që do të mbahen mend gjatë!
TAR Exclusive 15:00 20/07/2024
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 00:00 22/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024