Celebrities Gossip Showbiz

Ed Sheeran zbulon arsyen pse nuk pëlqehet ngjyra e flokëve të tij në Amerikë!

Ed Sheeran ka thënë që mendon se “South Park” shkatërroi mundësinë që flokët e tij të shiheshin ndonjëherë si të lezetshëm. Këngëtari tregoi se flokët e kuq nuk ishin kurrë diçka me të cilën njerëzit në Amerikë do të talleshin deri në një episod të serialit të animuar që u transmetua në nëntor të vitit 2005. Duke folur në Slam Radio, Ed iu referua episodit ku Eric Cartman u bë me flokë portokalli dhe tha:

Të kesh flokë të kuq në Angli ishte gjithmonë një gjë që nuk komentohej shumë. Por kurrë nuk ishte diçka në Amerikë. Njerëzit kurrë nuk e dinin se çfarë ishte xhinxheri në Amerikë. Ai episod i “South Park” më shkatërroi jetën. Unë do të shkoja në Amerikë dhe të gjithë do më thonin se e pëlqenin ngjyrën time të flokëve. Pastaj më kujtohet ai episod që doli dhe ky ishte në mbarë botën për pjesën tjetër të jetës sime.

Në episod, Cartman beson se ai ka zhvilluar një rast misterioz të ‘gingervitit’. Episodi u tha se kishte frymëzuar Ditën Kombëtare të “Kick A Ginger” në vitin 2008, ku u sulmuan disa studentë me flokë të kuqe. Diku tjetër në intervistë, Ed këmbënguli se ai është ende një fans i madh i “South Park” dhe do të donte të shprehej në të nëse do të paraqitej ndonjëherë.

Kujtojmë, se Ed zbuloi se planifikon të heqë dorë nga turnetë e mëdha në vitin 2022, në mënyrë që të kalojë më shumë kohë me gruan e tij Cherry Seaborn dhe vajzën e tyre Lyra. Ylli pranoi se “The Mathematics Tour” ka të ngjarë të jetë turneu i tij i fundit në stadium, pasi ai kërkon t’i kushtojë më shumë kohë familjes.