Celebrities Gossip Health & Beauty Lifestyle

Edhe baballarë edhe super seksi, yjet e ekranit para dhe pasi u bënë me fëmijë!

Për një kohë të gjatë, supozohej se ndryshimet fiziologjike që lidhen me lindjen e një fëmije preknin vetëm gratë. Megjithatë, studimet e fundit tregojnë se trupi i mashkullit gjithashtu transformohet. Nivelet e hormoneve ndryshojnë dhe zonat e trurit përgjegjëse për ndjeshmërinë dhe aftësinë për të interpretuar saktë sjelljen e foshnjës aktivizohen. Duke parë baballarët me famë botërore, ne arritëm në përfundimin se prindërimi ndikon në pamjen e një mashkulli në mënyrën më të mirë të mundshme. Nuk e besoni?! Hidhini një sy yjeve tuaj të preferuar:

Jensen Ackles/43 vjeç, 3 fëmijë

Adam Driver/38 vjeç, 1 fëmijë

Orlando Bloom/45 vjeç, 2 fëmijë

Chris Pratt/42 vjeç, 2 fëmijë

Justin Timberlake/40 vjeç, 2 fëmijë

Ian Somerhalder/43 vjeç, 1 fëmijë

Channing Tatum/41 vjeç, 1 fëmijë

Brad Pitt/58 vjeç, 6 fëmijë

Nikolaj Coster-Waldau/51 vjeç, 2 fëmijë

Arnold Schwarzenegger/74 vjeç, 5 fëmijë

Sylvester Stallone/75 vjeç, 5 fëmijë

Ndërkaq, ne na pëlqen të rishikojmë filmat tanë të preferuar të aksionit, edhe nëse ata janë pak të vjetër. ‘Rocky’ dhe ‘The Terminator’ mbetën të njohur për dekada dhe aktorët e tyre janë bërë idhuj për ne. Ata mund të jenë duke u plakur dhe kanë rrudha apo flokë të thinjur, por janë ende heronjtë tanë më të dashur të filmit. ‘Bright Side’ ju prezanton 10 aktorët ikonë nga filmat e vjetër aksion se si duken ata në ditët e sotme. Klikoni këtë link.