Edi Manushi i zbulon ‘sekretin’ Beniadës: “Ka një avokat me origjinë nga Napoli…”
PASÓ • 14:14 25/05/2022
Çdo emision i TAR padyshim që ka veçantinë e tij dhe sjell për ju intervista ekskluzive, tematika të veçanta, muzikë të mirë dhe shumë humor. Mirëpo, gjatë kësaj jave mund t'i japim pak më shumë 'vëmendje' 'Paso', emisionit tuaj të preferuar sportiv, pasi padyshim kjo javë ka 'bërtitur' me të madhe në Tiranë finalen Roma-Feyenoord e nuk kishte si të mungonte dhe në TAR. Beniada Nishani Edi Manushi Glenti Nallbani Gezim Sinemati Redi Jupi Dj Wizii
Redi Jupi tregon çelësin e suksesit të Laçit në Europë dhe ku gabuan ekipet e tjera shqiptare!
PASÓ 22:10 22/07/2022
Alesia Bami në Mykonos, 80 mijë euro për një shishe verë!
PASÓ 22:09 22/07/2022
PASO 15 Korrik, Partizani ‘lamtumirë’ Europës, Strakosha kontratë në Angli!
PASÓ 20:45 15/07/2022
Sinemati: “Rekordi i Luizës është botëror, jo kombëtar…”
PASÓ 21:04 08/07/2022
Ronaldo drejt Barcelonës, sa shanse ka të ndodhë?
PASÓ 21:04 08/07/2022
Sa shanse ka Igli Tare të kthehet për të drejtuar Federatën Shqiptare të Futbollit?
PASÓ 21:03 08/07/2022
A do ta përmbysë Tirana rezultatin në Air Albania pas humbjes zhgënjyese në Luksemburg?!
PASÓ 19:33 08/07/2022