Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Edi Rama bën humor më mirë se ne” shprehet Gentian Zenelaj
Sot Nuk Është e Hënë • 21:26 26/01/2021
Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj ishte i ftuar në programin “Sot nuk është e hënë” me Koloreto Cukali. “Jam mirë me shëndet” kështu nisi intervista e tij në studion e Top Albania Radio-s. Sapo është kthyer nga pushimet 14 ditore, duke e marrë kështu me sportivitet qëndrimin e tij në spital, gjatë infektimit me COVID-19. Tashmë, ai është shumë mirë me shëndet dhe bën një thirrje për të gjithë shqiptarët, që të ruhen çdo moment. Fakti që e shqetëson më shumë është se ne vuajmë nga papërgjegjshmëria. E vetmja gjë që duhet të kemi kujdes është të bëhemi të përgjegjshëm si popull. Sa i përket humorit, Genti mendon se nuk ka kufij, ata që kundërshtojnë humorin, nxjerrin thjesht justifikime për të krijuar zhurmë. Ai pranoi se vetë është mbipeshë dhe gjeti një shkak për të bërë humor me veten e tij. Pra me çdo gjë mund të bësh humor dhe nuk duhet të ndihet askush i ofenduar sepse nga vetë emri përfaqëson diçka që nuk është e vërteta. Ndërsa u fol, që humori nuk pranohet nëse bëhet nga pushtetarët, Genti shton se kryeministri Edi Rama bën më shumë humor se vetë humoristët.
Epo… ka raste që ky i joni po na e kalon (bëhet fjalë për kryeminsitrin Edi Rama). Ka atë magjepsjen fantastike të “stand-up komedisë” që mua më lë pa fjalë. Në “stand-up” është “the best” është më i miri. Këto ja them edhe në sy…
“Martesa nuk është për të gjithë!” 5 tipe njerezish qe nuk duhet te martohen sipas Blerina Shehut
Sot Nuk Është e Hënë 18:55 29/06/2021
Koloreto dhe Blerina ju zbulojnë çfarë kontrollon partneri te telefoni juaj sipas statistikave!
Sot Nuk Është e Hënë 17:56 22/06/2021
Koloreto trajton pjesë nga “Krijesat e një dite dhe rrëfenja të tjera të psikoterapisë”
Sot Nuk Është e Hënë 17:53 22/06/2021
Koloreto dhe Blerina komentojnë ato që sipas tyre janë lajmet më interesante të javës, si dhe shpjegojnë sinjalet e vajzave kundrejt djemve që tregojnë se është ndezur një ‘dritë jeshile’…
Sot Nuk Është e Hënë 16:01 15/06/2021
“Krijesat e një dite dhe rrëfenja të tjera të psikoterapisë”, një libër bazuar në rrëfimet e pacientëve në psikoterapi…
Sot Nuk Është e Hënë 15:41 15/06/2021
Lajmet që bënë bujë nën syrin e Koloretos gjatë kësaj jave, e ftuar Blerina Shehu…
Sot Nuk Është e Hënë 16:49 08/06/2021
Libri në radio: “Një burrë”
Sot Nuk Është e Hënë 16:46 08/06/2021
Lajmet që bënë bujë gjatë kësaj jave…
Sot Nuk Është e Hënë 17:28 01/06/2021
Libri në radio: “Një burrë”
Sot Nuk Është e Hënë 17:11 01/06/2021
Sipas statistikave gratë kërkojnë nga burrat…
Sot Nuk Është e Hënë 17:09 01/06/2021
A ekziston dashuria mes njerëzve të ngjashëm?!
Sot Nuk Është e Hënë 12:46 26/05/2021
Çfarë ndodh kur dy Dervishë miqësohen me njëri-tjetrin?!
Sot Nuk Është e Hënë 12:44 26/05/2021
Libri në radio: “Dyzet rregullat e dashurisë”
Sot Nuk Është e Hënë 17:37 18/05/2021
Pse është e vështirë për gratë mbi 35 vjeç të gjejnë një burrë të mirë?
Sot Nuk Është e Hënë 17:19 18/05/2021
Kolo sjell librin që na zbulon për 40 rregullat e dashurisë!
Sot Nuk Është e Hënë 14:20 11/05/2021
Koloreto Cukali: “Nëse do të kisha mundësi, unë do të kisha dashur të isha për një vit Dervish…”
Sot Nuk Është e Hënë 14:20 11/05/2021
Koloreto sjell pjesë nga “Dyzet rregullat e dashurisë” nga Elif Shafak
Sot Nuk Është e Hënë 21:03 04/05/2021
Libri në radio: “Pa pikë, pa presje” libri i shkruar ëmbëlsisht në gegnisht nga Ardian Ndreca…
Sot Nuk Është e Hënë 22:14 20/04/2021
Patronazhisti në 1001 këndvështrime…
Sot Nuk Është e Hënë 22:10 20/04/2021
Libri në radio: ‘Një histori e shkurtër e së nesërmes’
Sot Nuk Është e Hënë 16:08 14/04/2021
Ngjarjet që trazuan vendin nën syrin e Koloreto Cukalit…
Sot Nuk Është e Hënë 16:04 14/04/2021
Si po ndikon vështirësia e fushatave elektorale tek secili prej nesh?!
Sot Nuk Është e Hënë 21:31 06/04/2021
Si ta përdorësh shokun si psikanalist?!
Sot Nuk Është e Hënë 17:48 30/03/2021
Libri në radio: “Një histori e shkurtër e së nesërmes”
Sot Nuk Është e Hënë 17:38 30/03/2021
Libri në radio: “Kohë për rrëfim”
Sot Nuk Është e Hënë 16:52 23/03/2021
Policë online?! Kontrolli nga rrjetet sociale…
Sot Nuk Është e Hënë 16:48 23/03/2021
Sa më e madhe nevoja për të qënë të veçantë aq më shumë largohet origjinaliteti…
Sot Nuk Është e Hënë 21:58 17/03/2021
Burrat festojnë 8-Marsin se nuk kanë gratë vërdallë!
Sot Nuk Është e Hënë 21:28 09/03/2021
Lajmet që bënë bujë nën syrin e Koloretos…
Sot Nuk Është e Hënë 14:55 03/03/2021
Koloreto Cukali, post-COVID, vazhdon ende programin nga shtëpia…
Sot Nuk Është e Hënë 14:48 19/02/2021
COVID-19 nuk e ndaloi, Kolo sjell sonte SNEH nga shtëpia…
Sot Nuk Është e Hënë 19:15 01/02/2021
Libri në radio: “Qytetet e padukshme”
Sot Nuk Është e Hënë 21:35 26/01/2021
Ja si ndikojnë operacionet plastike në jetën në çift…
Sot Nuk Është e Hënë 21:32 26/01/2021
“Edi Rama bën humor më mirë se ne” shprehet Gentian Zenelaj
Sot Nuk Është e Hënë 21:26 26/01/2021
Si ndikojnë videot për të rritur në marrëdhënien në çift?
Sot Nuk Është e Hënë 12:33 20/01/2021
“Kohë Antishenjë” libri i Maks Velos që tregon për përjetimet e shkrimtarit
Sot Nuk Është e Hënë 12:33 20/01/2021
Çfarë ka zbuluar Blerina Shehu për tregun imobiliar në Shqipëri?
Sot Nuk Është e Hënë 12:32 20/01/2021
Pse janë shtuar divorcet gjatë pandemisë?
Sot Nuk Është e Hënë 22:15 19/01/2021
Salsano Rrapi: Jam gjithmonë i uritur pas marrëdhënies me gruan…
Sot Nuk Është e Hënë 22:48 12/01/2021