Edmond Topi tregon gjithçka për edicionin e 9-të të Dea Open Air International Film Festival!
@ the Movies • 10:22 25/06/2022
I ftuar në studion e “At The Movies” së bashku me Edin dhe Artën ka qenë regjisori i njohur Edmond Topi, i cili na ka rrëfyer më shumë mbi edicionin e 9-të të Dea Open Air International Film Festival. Filma të bukur dhe shumë surpriza, ja se çfarë zbulon ai… Arta Sinamati Edi Hallaçi Edmond Topi Wizii Dj
Zbuloni disa nga sugjerimet e Edit dhe Artës për filmat që duhet të ndiqni ditët në vijim!
@ the Movies 11:35 13/08/2022
Çfarë të shohim këtë javë në Cineplexx?! Njihuni me premierat e filmave!
@ the Movies 11:33 13/08/2022
Zbuloni filmat më të rinj të Cineplexx për këtë javë!
@ the Movies 12:47 06/08/2022
Gjithçka që duhet të dimë për “DokuFest” na e tregon producentja e tij Alba Çakalli!
@ the Movies 12:29 30/07/2022
Zbuloni premierën më të fundit në Cineplexx!
@ the Movies 12:29 30/07/2022
Cilët janë 10 filmat dhe serialet që këtë verë duhet t’i shikoni me patjetër?
@ the Movies 12:33 23/07/2022
Cilat janë premierat që nuk duhet t’i humbisni kurrësesi në Cineplexx gjatë këtyre ditëve?!
@ the Movies 12:15 23/07/2022