Celebrities Gossip Showbiz

Efi Dhedhes uron 1 Qershorin fëmijëve me disa foto nga fëmijëria e saj!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Me rastin e 1 Qershorit, Efi Dhedhes ka uruar të gjithë fëmijët me anë të disa postimeve në Instastory. Ajo ka postuar disa foto nga fëmijëria e saj, ku na ka treguar se si ka qenë Efi, kur ishte vetëm një vajzë e vogël.

Efi Dhedhes ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi” me moderatore Erjona Rusi, ku ka folur rreth jetës së saj tani pas mbarimit të “BBV2”, projekteve të ndryshme dhe marrëdhëniet me ish-banorët e tjerë. Efi përsëriti edhe njëherë deklaratën se dasma e Kiarës dhe Luizit i duket vendim i nxituar pa e njohur njëri tjetrin jashtë izolimit.