Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Einxhel Shkira dhe Afrika! Prezantuesja tregon detaje nga eksperienca e saj ‘tropikale’
Live From Tirana • 17:54 18/09/2021
Së fundmi është përfolur shumë rreth udhëtimit të Einxhelit në Afrikë dhe prezantuesja zbulon në "Live From Tirana" detaje nga eksperienca e saj 'tropikale'. Elios Shuli Einxhel Shkira DJ Danko
Gjithçka që duhet të dini për këtë sezon Halloween-i, jua servir TAR!
Live From Tirana 19:25 27/10/2021
“Ne po e dhunojmë tradicionalen”/Shef Mirsad Tagani rrëfen gjithçka rreth traditës së vendit tonë!
Live From Tirana 16:47 25/10/2021
Irini Qirjako: “Të bësh një dasmë nga fillimi deri në fund me muzikë tallava, e papranueshme”!
Live From Tirana 16:12 25/10/2021
Do të befasoheni me VIP-at që janë bërë pjesë e “Social Top 5”!
Live From Tirana 20:39 23/10/2021
Që nga largimi i shqiptarëve dhe deri tek rolet e saj më të reja, Esela Psyqyli na tregon gjithçka!
Live From Tirana 11:51 23/10/2021
Regjisori Fabio Seferi na flet më shumë për filmin e tij me metrazh të shkurtër “Mbjellja e pemëve”!
Live From Tirana 11:41 23/10/2021
Erion Kristo për largimin e shqiptarëve jashtë: “Do vijë momenti që do të na e bëjë Rama gjilpërën”!
Live From Tirana 11:33 23/10/2021