Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ekskluzive/ Anxhela Peristeri zbulon detajet e performancës në Eurovision…
Dilema Sociale • 18:21 29/03/2021
Programi “Dilema Sociale” nga Eno Popi, këtë fundjavë pati në fokus të diskutimit “Dilemën e Eurovisionit”. Të ftuar në studio dhe nëpërmjet linjës telefonike ishin grupi kontribues i këngës fituese për Eurovision nga Anxhela Peristeri, Kledi Bahiti, Martin Leka dhe Olti Curri. E pyetur për më shumë detaje rreth kartolinës përfaqësuese dhe performancës së saj skenike, Anxhela zbulon detaje që kanë ndryshuar, për shkak të kufizimeve të pandemisë... Dëgjoni intervistën e plotë Në telefon: Anxhela Peristeri Moderoi: Eno Popi
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021