Ekskluzivisht për TAR/Arditi, Kiara dhe Liesa rikujtojnë kohën e “Select” në Top Channel!
Live From Tirana • 11:42 19/01/2022
Të ftuar në studion e “Live From Tirana” kanë qenë Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj. Treshja kanë rikujtuar kohët kur ata ishin pjesë e “Select” në Top Channel. Çfarë kujtimesh mbajnë ata nga ajo periudhë? Elios Shuli Ksenja Shoshaj Ardit Murataj Liesa Haxhiasllani Kiara Tito Danko Dj
Gjuha e urrejtjes në emisionet televizive, Iva Tiço: “Moderatorët kanë rënë në kurth…”
Live From Tirana 14:07 21/05/2022
Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi flet për TAR!
Live From Tirana 09:57 21/05/2022
“Moving City” sjell në Tiranë artistin me famë botërore Solomun, çfarë të presim nga ky event?!
Live From Tirana 09:53 21/05/2022
Kilda Hysenbegasi për Bora Zemanin: “Dikur e donin tani e shajnë…”
Live From Tirana 09:48 21/05/2022
Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!
Live From Tirana 09:44 21/05/2022
Nga albumi i ri e deri tek bashkëpunimet me artistët e njohur, Vert zbulon gjithçka!
Live From Tirana 09:41 21/05/2022
Për të gjithë të apasionuarit pas teknologjisë, Brenton Bënja jep më shumë informacione!
Live From Tirana 09:07 19/05/2022