Ekskluzivisht për TAR/Arilena Ara uron të gjithë shqiptarët dhe pret me padurim vitin 2022!
TAR Exclusive • 14:04 31/12/2021
Sot në “Maratonën e 100 Këngëve më të mira të Vitit”, nuk mund të mungonte edhe urimi me anë të një mesazhi zanor i këngëtares Arilena Ara, e cila së fundmi ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm jo vetëm në muzikë por edhe me festivalin e saj. Ky ishte urimi i artistes... Arilena Ara
Nuk kishte si të përfundonte ndryshe “Spring Festival Tirana”!
TAR Exclusive 18:39 17/05/2022
A kanë plane të reja në horizont dyshja unike Vera Lumani dhe Lind Islami?
TAR Exclusive 18:32 17/05/2022
“Shqipëria është në krizë muzikore!”/Renis Gjoka zbulon se albumi i tij i ri do të vijë në datë…
TAR Exclusive 18:27 17/05/2022
“Surpriza madhështore na presin…”/Redon Makashi zbulon gjithçka për Top Albania Radio!
TAR Exclusive 18:25 17/05/2022
Së shpejti do të kemi bashkëpunime të reja nga Juliana Pasha dhe…
TAR Exclusive 18:23 17/05/2022
Gjergj Kaçinari zbulon për TAR në ‘Spring Festival’ se kur do sjellë diçka të re për të gjithë ne!
TAR Exclusive 18:21 17/05/2022
Disa nga emisionet më të mira të Top Albania Radios tanimë dhe në Top News!
TAR Exclusive 11:43 11/05/2022