Celebrities

Ekskluzivisht për TAR nga Prishtina, Art Abazi uron të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri!

Deri më tani “Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” ka patur plot të ftuar special dhe para pak minutash ishte i ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike këngëtari shumë i talentuar, Art Abazi. Urimi i tij për vitin 2022 për të gjithë shqiptarët është pikërisht ky:

Përshëndetje Top Albania Radio, ju flet Art Abazi. Duke ju falenderuar për mbështetjen që i bëni muzikës time, ju uroj shëndet dhe mbarësi në vitin që po vjen. Përqafime të ngrohta nga Prishtina e ftohta!