Ekskluzivisht për TAR/Një urim special për Vitin e Ri nga Elvana Gjata!
TAR Exclusive • 17:04 31/12/2021
Sot në “Maratonën e 100 Këngëve më të mira të Vitit” ishtë e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike, Elvana Gjata, këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për të gjithë publikun shqiptar. Elvana vjen me një urim special këtë fundvit që padyshim do t’ju ngrohë zemrat. Elvana Gjata
Nuk kishte si të përfundonte ndryshe “Spring Festival Tirana”!
TAR Exclusive 18:39 17/05/2022
A kanë plane të reja në horizont dyshja unike Vera Lumani dhe Lind Islami?
TAR Exclusive 18:32 17/05/2022
“Shqipëria është në krizë muzikore!”/Renis Gjoka zbulon se albumi i tij i ri do të vijë në datë…
TAR Exclusive 18:27 17/05/2022
“Surpriza madhështore na presin…”/Redon Makashi zbulon gjithçka për Top Albania Radio!
TAR Exclusive 18:25 17/05/2022
Së shpejti do të kemi bashkëpunime të reja nga Juliana Pasha dhe…
TAR Exclusive 18:23 17/05/2022
Gjergj Kaçinari zbulon për TAR në ‘Spring Festival’ se kur do sjellë diçka të re për të gjithë ne!
TAR Exclusive 18:21 17/05/2022
Disa nga emisionet më të mira të Top Albania Radios tanimë dhe në Top News!
TAR Exclusive 11:43 11/05/2022