Celebrities Showbiz

Ekskluzivisht për TAR, Shpat Deda uron të gjithë publikun për vitin 2022!

“Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon në Top Albania Radio me disa urime shumë speciale nga artistët më të dashur shqiptarë. Njëri prej tyre ka qenë dhe këngëtari i njohur Shpat Deda. Ja urimi që ka ai për të gjithë publikun shqiptar.

Urime vitin 2022! Qoftë ky vit më i mirë se këto dy vite që lamë pas!