Celebrities Gossip

Ekspertja mbretërore pohon se intervista televizive e Meghan Markle me Ellen DeGeneres do të ngjallë tmerr brenda Pallatit Mbretëror!

Intervista televizive e Meghan Markle me Ellen DeGeneres do të ngjallë tmerr brenda Pallatit Buckingham, ka pohuar një eksperte mbretërore. Dukesha e Sussex-it do të jetë në një tjetër intervistë televizive, këtë herë në “The Ellen Show” të enjten, dhe një video nga biseda e saj është publikuar. Prezantuesja e emisionit, Ellen DeGeneres konfirmoi se Meghan do të shfaqej në emisionin e saj në llogarinë e saj zyrtare në Twitter. Duke postuar një video ngacmuese të intervistës, Ellen shkroi:

Shumë ka ndryshuar që nga hera e fundit që Meghan, Dukesha e Sussex-it, ishte në industrinë e filmit “Warner Brothers”. Mos e humbisni pjesën tjetër të intervistës sonë nesër.

Në pamje paraprake, Meghan kujton se kishte vizituar setin ku është filmuar “The Ellen Show”, për të bërë audicione për role gjatë karrierës së saj të aktrimit. Ajo flet për makinën Ford Explorer që ajo drejtonte, e cila kishte një çelës që shpesh nuk punonte, që do të thotë se duhej të hipte në makinë përmes bagazhit.

Gjatë një segmenti tjetër, Meghan zbuloi se vajzës së saj pesë muajshe Lilibet po i dalin dhëmbët. Biografja mbretërore, Angela Levin, ka sugjeruar se Pallatit do t’i shtohet frika gjatë intervistës, e cila do të shikohet nga miliona njerëz.

Kjo është biseda e saj e dytë e madhe që nga largimi i familjes mbretërore me Princin Harry vitin e kaluar dhe intervista e saj me Oprah Winfrey në mars. Në atë intervistë, u bënë pretendime kundër familjes mbretërore, duke përfshirë një akuzë se një anëtar i paidentifikuar kishte bërë komente për ngjyrën e lëkurës së djalit të tyre Archie.