Elona dhe Jonida na zbulojnë se çfarë të presim nga sezoni i ri i “Pardon My French”!
Live From Tirana • 14:25 28/09/2022
Të ftuara ditën e sotme në “Live From Tirana” kanë qenë Elona Duro dhe Jonida Aliçkolli, dy nga spikeret më të dashura të TAR. Duke qenë se “Pardon My French” nis sezonin e ri ditën e sotme, ja se çfarë duhet të presim sipas tyre… Elios Shuli Jonida Aliçkolli Elona Duro Wizii Dj
David Dreshaj rrëfen për TAR arsyen se pse refuzoi ta përfaqësonte Malin e Zi në Eurovizion!
Live From Tirana 09:09 04/02/2023
Ekskluzivisht për TAR/David Dreshaj zbulon historitë që fshihen pas këngëve të tij!
Live From Tirana 09:06 04/02/2023
Ja si kanë ndryshuar shifrat e ndjekësve në Instagram të banorëve të “Big Brother VIP”!
Live From Tirana 08:58 04/02/2023
Genc Muçollari: “Dhuratat e shtrenjta të prindërve, fëmijët i zëvendësojnë me drogën”!
Live From Tirana 09:27 03/02/2023
Robb Daddy na tregon më shumë për këngën e tij romantike “Ndjenjë për ty”!
Live From Tirana 09:06 03/02/2023
Nilsa Hysi për Luiz Ejllin: “I zgjuar, humorist por…”!
Live From Tirana 08:51 02/02/2023
Fiona Dinollari për TAR/Sa të interesuar janë të rinjtë për integrimin në Bashkimin Europian?!
Live From Tirana 08:50 01/02/2023