Elona Duro dhe Anxhelo Muçollari përshkruajnë eksperiencën e “DWTS” në “Pardon My French”!
Pardon My French • 20:19 28/09/2022
"Pardon My French" nisi sezonin e ri ditën e sotme me një super episod dhe të ftuar specialë. Kryefjalë sigurisht që ishte show më magjik i kërcimit që pritet të nisë në Top Channel dhe bëhet fjalë për "Dancing with the Stars". I ftuar në pjesën e parë të episodit të sotëm ishte Anxhelo, i cili shkëlqen prej vitesh në Teatrin e Operas dhe Baletit. Anxhelo Muçollari Elona Duro Jonida Aliçkolli Dj Wizii
“Niko më mësoi pogonisht në 2 të mëngjesit”, Deborah zbulon marrëdhënien me partnerin…
Pardon My French 13:09 25/11/2022
“Kërcyem më mirë se Julka dhe Silvesteri”, Deborah mendon se duhet të kishte vazhduar garën…
Pardon My French 13:07 25/11/2022
“Jemi vlerësuar më pak se çfarë kemi merituar”, të eleminuarit kanë dicka për t’i thënë jurisë…
Pardon My French 13:05 25/11/2022
Deborah Keçi: “Megi dhe Sara do jenë finaliste, jo prej aftësive por…”
Pardon My French 12:53 25/11/2022
Pse u mërzitën Deborah dhe Niko kur u larguan nga “Dancing With The Stars”?
Pardon My French 20:21 23/11/2022
“Më kanë lënë pas dore”, Krusita flet mbi ndarjen nga ‘Threedots’!
Pardon My French 21:29 17/11/2022
Nga jeta personale e deri tek kënga e re, Krusita zbulon gjithçka për TAR!
Pardon My French 21:29 17/11/2022