Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Elton John pro The Weeknd për çmimet “Grammy 2021”

Këngëtari i famshëm, The Weeknd nuk ka qenë aspak dakord me nominimet e “Grammy 2021”. I zhgenjyer këngëtari i konsideroi ato “të korruptuara”. Ylli i pop-it u largua me zero nominime pavarësisht se kishte shumë suksese këtë vit.

Por një tjetër artist që e mbron atë publikisht është Elton John, i cili ka shpërndarë foton e tij në Instagram duke shkruar: “Blinding Lights, kënga e vitit dhe rekordi i vitit.

Mesa duket shumë artistë dhe fansa të The Weeknd kanë mbetur të pakënaqur me lënien e reperit në errësirë për “Grammy 2021”. Postimi i John-s ka marrë shumë komente që mbështesin gjestin e tij.