Celebrities Fashion Showbiz

Emily Ratajkowski duket më seksi se kurrë me këto rroba banje, pjesë e koleksionit të saj më të ri!

Emily Ratajkowski dukej më e nxhetë se kurrë me kostumin e saj të fundit të banjës “Inamorata”. Modelja ka pozuar me një rrobë të bardhë të martën, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj. 31-vjeçarja, e cila kishte aksesorë me syze dielli dhe një palë vathë, ndërsa pozonte për fotot seksi të plazhit, ngacmoi publikimin e rrobave të banjës të premten në mbishkrimin e saj në Instagram.

Kostumi “Encinitas” është pjesë e bashkëpunimit të markës Ratajkowski me Mirror Palais, të cilin ajo e shpalli javën e kaluar. Në mbishkrim, ajo u shpreh:

Kur @marcelogaia dhe unë filluam të flisnim për atë që donim të bënim për koleksionin @mirrorpalais x @inamoratawoman, ai menjëherë e kuptoi se donte të më sillte në Brazil. Edhe pse udhëtimi im në Rio ishte i shpejtë, unë u dashurova plotësisht. Faleminderit, Marcelo, që më çove në qytetin tënd të preferuar dhe që më prezantove kulturën e mamasë tënde. Mezi pres të kthehem dhe mezi pres që të gjithë të shihni se çfarë kemi ‘gatuar’.

Prezantuesja e podcast-it “High Low” vazhdoi të pranojë se seti, të cilin ajo e modeloi në pjesën e pasme të një motoçiklete në fotot e Instagramit të hënën, mund të jetë i preferuari i saj nga të gjithë. Aktorja shiti më parë kostumin “Encintas” në një model zebër në lindje të diellit për 160 dollarë, të cilin faqja “Inamorata” i referohet si kostumin më të guximshëm deri më sot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)


Ratajkowski, e cila lançoi markën e saj në vitin 2017, nuk është e panjohur për zbulimin e veshjeve të plazhit, rrobës paisley, printe kafshësh dhe më shumë në mediat sociale gjatë viteve. Ylli i “Gone Girl” kishte veshur një bikini portokalli dhe blu në qershor 2021, kur u kritikua për mënyrën se si mbante djalin Sylvester.

Komentet e mia janë të mbushura me komente të tmerrshme se si nuk e meritoj të jem nënë. Turp për të gjithë ju.