Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Enca do të bëjë një ndryshim drastik dhe për këtë ka nevojën tuaj!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar.

Vlen të theksojmë se bukuroshja është edhe shumë thumbuese dhe herë pas here poston statuse ose diçitura ngacmuese. E së fundmi, ajo ka ‘ngacmuar’ ndjekësit e saj me një pyetje duke ju kërkuar atyre opinion për një ndryshim drastik. Me anë të një Instastory, këngëtarja ka pyetur ndjekësit e saj për një model interesant të flokëve të saj.

Dua të bëjë diçka interesante me flokët, por nuk jam e sigurt se çfarë, cili parukier ka me mi marr përsipër?

Ndoshta Enca mund të na surprizojë me ndonjë model të ri…

Kujtojmë se së fundmi, Enca është bërë kryefjalë e mediave pasi me anë të postimi në Instastory ka bërë një shaka tepër ironizuese që duket se është drejtpërdrejtë për Loredanën. Teksa ndodhej në liqenin e Pogradecit duke pushuar, ajo vendosi lokacionin në Brazil duke ironizuar kështu drejtpërdrejtë reperen Loredana e cila u ‘sulmua’ pasi nuk tregonte lokacionin e saj të vërtetë.