Enxhi Nasufi tregon në TAR gjithçka rreth eksperiencës së saj si moderatore dhe si artiste!
Live From Tirana • 11:45 22/06/2022
E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë këngëtarja, Enxhi Nasufi. Artistja e njohur ka treguar më shumë detaje nga karriera e saj muzikore dhe nga eksperienca e saj si moderatore në Festivalin Mbarëkombëtar të Fëmijëve. Stenaldo Mëhilli Enxhi Nasufi Danko Dj
Niko Komani na njeh me 5 këngët e tij të preferuara!
Live From Tirana 09:34 28/06/2022
Anxhela Peristeri rrëfen për TAR gjithçka mbi këngën e saj më të re që titullohet “Adrenalina”!
Live From Tirana 11:27 25/06/2022
Trendet e reja të kirurgjisë plastike, Senera Hoxha tregon për TAR!
Live From Tirana 09:30 25/06/2022
Vajza e Gent Demaliaj zbulon gjithçka mbi koncertin në nder të babait të saj të ndjerë!
Live From Tirana 09:55 24/06/2022
Rëndësia e “Tirana European Youth Capital 2022”, Ira Topalli tregon për TAR…
Live From Tirana 09:53 24/06/2022
Ju njohim me 5 këngët e preferuara të Kamela Islamaj!
Live From Tirana 10:00 23/06/2022
Artistja më e re në treg Arsi Bako na njeh më shumë me këngën e saj “More than friends”!
Live From Tirana 09:53 23/06/2022