Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Bota

Epike, tifozët shpëtojnë macen që bie nga stadiumi! (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë një ndeshjeje futbolli amerikan në Miami.

Momenti u filmua dhe bëri xhiron e rrjetit, teksa mori plot 4 milionë shikime në pak orë.

Një mace mori vëmendjen e të gjithëve, teksa u var nga një lartësi e konsiderueshme në ballkonin e stadiumit.

Pasi qëndroi disa sekonda duke u varur, macja ra poshtë në tribunën ku qëndronin një grumbull i madh tifozësh, teksa u shpëtua për mrekulli nga këta të fundit.

Kjo video u shpërnda me shpejtësi në rrjet, si një moment tepër pikant, që nuk haset shpesh në stadiume. Madje ajo u pasqyrua edhe nga mediat prestigjioze amerikane dhe jo vetëm.