Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies • 19:14 10/09/2021
Studiuesi Erald Kapri ka zbuluar në At The Movies për TAR në prezantimin e Edi Hallaçi dhe Arta Sinamati të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri me shumë aksion e histori dashurie. Edi Hallaçi Arta Sinamati Dj Wizii Erald Kapri
“House of Gucci”, profesori i Kriminologjisë, Ervin Karamuço zbardh historinë e vrasjes së famshme!
@ the Movies 10:33 01/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat e fundit të Cineplexx që nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 10:11 01/12/2021
Eno Popi zbulon eksperiencën e tij me emisionin e mëngjesit!
@ the Movies 18:06 20/11/2021
Për çfarë flet seriali “The Morning Show”?! Si funksionon një emision mëngjesi?!
@ the Movies 17:41 20/11/2021
Drejtuesit e programeve të mëngjesit në televizion zbulojnë si e nisin ditën e tyre!
@ the Movies 17:17 20/11/2021
Jeni kuriozë të mësoni mbi filmin më të ri që po shfaqet në Cineplexx?!!
@ the Movies 17:13 20/11/2021
Jeni njohur me premierat e filmave që po transmetohen në Cineplexx?! Ja se cilat janë ato…
@ the Movies 15:49 13/11/2021