Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Design Fashion

Erdhi vjeshta! Ja cilat janë trendet e thonjve që nuk duhet t’i humbisni!

Pavendosshmëria godet gjithmonë në momentin kur jeni përpara estetistes së thonjëve? Epo ka gjithmonë një mori opsionesh kur bëhet fjalë për të bërë thonjtë tuaj dhe sidomos kur fillon një sezon i ri, me ngjyrat dhe stilet më të reja të modës të thonjve. Kur përmendim vjeshtën na vijnë ndërmend ngjyrat gështenjë, kafe ose bezhë, por mesa duket ky sezon është ende duke shpërthyer me ngjyra të ndritshme. Pasi t’i prvoni këto trende të reja në thonjtë tuaj, nuk do të jeni në gjendje t’i largoni sytë prej tyre. Bëhuni gati të ndjeni hijeshinë e vjeshtës në majat e gishtërinjve tuaj. Ja se cilat janë disa prej modeleve më interesante.

1.Motivet abstrakte të ngjyrave

2. Kuadratet

3.Xixat dhe efektet pasqyrë

4. Valëzimet

5. Nuancat e jeshiles

6. French