Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ergys Mërtiri: Populli shqiptar priret ta japë votën tek ai që është më i ashpër…
@ the Movies • 15:32 27/03/2021
Me hapjen e fushatës elektorale në vend edhe në programin “At the Movies” sjellim atmosferën e politikës duke qenë edhe më pranë aktulitetit përveç përfshirjes në filma. “The Campaign”, prodhimi amerikan i vitit 2012, me aktorët Will Ferrell dhe Zach Galifianakis, ishte filmi i preferuar i dy moderatorëve të programit, Edit dhe Artës, që jua rekomandojnë të gjithëve ta ndiqni, duke qenë se jemi tashmë zyrtarisht në muajin elektoral. Për të folur për atë çfarë ndodh në realitetin shqiptar, ishte i ftuar analisti dhe sociologu Ergys Mërtiri, i cili pohoi se ashtu sikurse në filmin “The Campaign”, votuesit priren të preferojnë kandidatë që nuk qëndrojnë brenda kornizës së politikanit serioz, por pëlqejnë ata që prodhojnë lajm. Për më shumë, ndiqni episodin e plotë! Ergys Mërtiri Edi Hallaçi Arta Sinamati
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021